New

Stokda Var

Kalorisi Kısıtlanmış Öğün Yerine Geçen Gıda SLIMFIT Chocolate Cookies

160.00 TL

Açıklama

FITPACK, Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği kapsamında üretilen, günlük toplam diyetin tamamının veya bir kısmının yerini alabilecek özel beslenme amaçlı gıdadır.

Kilo verme amacıyla enerjisi kısıtlanmış diyetler için kullanılan gıdalar, üretici talimatlarına göre kullanıldığında günlük toplam diyetin tümünün ya da bir kısmının yerine geçen özel olarak formüle edilmiş gıdalardır. 


fitpack2-e1468221430155

 

Fitpack ilk 2 günlük başlangıç kullanım önerisi ile kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır. Günlük ihtiyacınız olan tüm vitamin, mineral ve temel besin ihtiyacınızı karşılar.
Fitpack 3. Gün ve sonrası devam kullanım önerisi ile kilo kontrolü için öğün yerini alır.

İçeriğinde Neler Var?
Her bir saşede; 18g protein, 4.2g BCAAs, 19 aminoasit 2.13g lif, 23 vitamin mineral ve temel besin öğelerini içerir. Her bir porsiyonu 200 kcal içerir.
FITPACK;
Fitpack ilk 2 günlük başlangıç kullanım önerisi ile kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır
Tebliğ’e uygun olarak günlük ihtiyacınız olan tüm vitamin, mineral ve temel besin ihtiyacınızı karşılar.
Günlük toplamda 1015 kcal civarında enerji verir.
İçeriğindeki kaliteli protein kaynakları sayesinde güçlü bir protein kaynağıdır.
Gün boyunca açlık hissetmemenize yardımcı olur.
3.gün ve sonrası devam kullanımı ile kilo kontrolü için öğün yerini alır.
Tebliğ’e uygun olarak günlük ihtiyacınız olan vitamin, mineral ve temel besin öğelerini içerir.

Günlük toplamda 1200 kcal’den oluşan enerjisi kısıtlanmış diyetin bir parçası olarak ideal kilonuza ulaşıncaya kadar kullanabilirsiniz.

ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ:
Başlangıç Kullanımı(2 gün): Günlük doz 3’er saat ara ile tüketilen 5 öğünden oluşur. Her öğünde 1 paket (23 g.) toz ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) iyice karıştırılarak içilir. İlk 2 gün sadece Fitpack ile beslenilir, başka gıda tüketilmez. Öğün aralarında şekersiz çay, kahve ve kalorisiz içecekler haricinde besin tüketmeyin. Başlangıç uygulamasını 3 haftaya kadar uzatabilirsiniz. 3 haftadan fazla tıbbi tavsiye olmaksızın uygulamayınız.

Başlangıç kullanımı kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır.

Devam Kullanımı (3. Gün  ve sonrası): Günde 2 ana öğün (tercihen sabah ve akşam) yerine FITPACK kullanılır ve 1 ana öğün sağlıklı yemek(tercihen öğlen) tüketilir. 1 paket (23 g.) toz ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) iyice karıştırılarak içilir. Devam uygulamasını enerjisi kısıtlanmış diyetin bir parçası olarak ideal kilonuza ulaşıncaya kadar kullanabilirsiniz.
Devam Kullanımı kilo kontrolü için öğün yerini alır.
Maksimum fayda için: Gün içinde en az 2-3 litre su tüketmeye özen gösterin